DROMY DEVIL’s FLEX 750 g

Ekstrakt roślinny Devil’s clawdiabelski pazurHarpagophytum procumbens wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwreumatyczne, przeciwbólowe, uspokajające oraz moczopędne i może być stosowany przy mięśniobólach i zwichnięciach. Jego właściwości zostały potwierdzone przez British Herbal Medical Association i Brytyjską Farmakopeę (British Pharmacopoeia).

Cena: 159,00PLN

Opis

KOMPLEKS EKSTRAKTÓW ROŚLINNYCH ZMNIEJSZAJĄCYCH STANY ZAPALNE I PROCESY DEGENERACYJNE W PRZEBIEGU CHORÓB APARATU RUCHU

!!! PRODUKTY DROMY NIE ZAWIERAJĄ ŻADNYCH SZTUCZNYCH DODATKÓW ANI KONSERWANTÓW !!!

Preparat zawiera ekstrakty roślinne o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Wspiera regenerację tkanek miękkich. Przeznaczony dla koni sportowych w okresie intensywnego wysiłku, dla koni z chorobami aparatu ruchu o charakterze degeneracyjnym oraz w okresie rekonwalescencji pourazowej i pooperacyjnej.

Składniki preparatu zawierają substancje czynne, które biorą udział w:

• tłumieniu procesów zapalnych zachodzących w stawach

• regeneracji tkanek po przebytym zapaleniu

• procesie wspierania układu limfatycznego i krwionośnego,

• ochronie komórek przed szkodliwym działaniem wolnych rodników

Większość schorzeń stawów wiąże się ze stanem zapalnym i bólem, co ogranicza ruchliwość konia, pogłębia i przyspiesza degradację chrząstki i tkanki łącznej. Stany zapalne prowadzą do uszkodzenia błony maziowej, obrzęków tkanek miękkich i stawów.

DEVIL’S FLEX zawiera kompleks substancji aktywnych zmniejszających objawy stanów zapalnych i procesów degeneracyjnych zachodzących w aparacie ruchu.

Ekstrakt roślinny Devil’s clawdiabelski pazurHarpagophytum procumbens wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwreumatyczne, przeciwbólowe, uspokajające oraz moczopędne i może być stosowany przy mięśniobólach i zwichnięciach. Jego właściwości zostały potwierdzone przez British Herbal Medical Association i Brytyjską Farmakopeę (British Pharmacopoeia).

Ekstrakty z roślin Boswellia serrata i Yucca shigidera i związki siarki MSM efektywnie wpływają na eliminację stanów zapalnych. Zwiększają przeciwzapalne działanie kortyzolu (ale nie jego ilość), wykazują działanie antyalergiczne i wspierające układ odpornościowy. Biorą również udział w odnowie naczyń krwionośnychuszkodzonych przez stan zapalny i poprawiają ukrwienie tkanek.

Efekt stosowania preparatu występuje bardzo szybko, zazwyczaj ok. 5 dni od rozpoczęcia suplementacji.

Mechanizm jego działania jest podobny jak w przypadku innych niesteroidowych leków przeciwreumatycznych. Preparat jest bezpieczny, nie wpływa negatywnie na przewód pokarmowy i jest bardzo dobrze tolerowany przez organizm.

Kasztanowiec zwyczajnyskrzyp polny dodatkowo wspierają układ limfatyczny i krwionośny. Działają przeciwzapalniezmniejszają opuchlizny powstałe w wyniku zranienia.

Dodatek witaminy C wzmacnia ściany komórek, chroni żyły przed uszkodzeniami, wspiera proces tworzenia kolagenu, wpływa korzystnie na stan wiązadeł oraz przyspiesza gojenie.

Organiczna forma magnezu pełni ważną funkcję w procesie tworzenia kości i krzepnięcia krwi oraz jest elementem wielu enzymów. Magnez jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania nerwów i mięśni, regeneruje tkanki i organy, zmniejsza bolesność oraz skurcze mięśni.

Uwaga:

Nie stosować u klaczy w okresie ciąży i laktacji.

Zawiera substancje dopingowe- należy przerwać podawanie na 7 dni przed zawodami.

Zalecane dawkowanie dla konia o masie 550 – 600 kg:

25 g dziennie 

Zawartość w 1 kg:

MSM – metylsulfonylo-metan

200 000 mg

Boswellia serrata- ekstrakt 65%

120 000 mg

Harpagophytum procumbens- ekstrakt

100 000 mg

Witamina C

32 000 mg

Magnez (Mg) – forma organiczna

20 000 mg

Yucca shigidera- ekstrakt

20 000 mg

Kasztanowiec zwyczajny- ekstrakt

8 000 mg

Skrzyp polny- ekstrakt

4 000 mg

Opakowanie: 750 g

Please follow and like us:
<< wróć do listy